Розвідка визнала компромат «підробкою» – Трамп

Читать на русском
Обраний президент США Дональд Трамп заявив, що американська розвідка визнала досьє з компроматом, нібито зібраним на нього російськими спецслужбами, фальшивкою.
Дональд Трамп

Обраний президент США Дональд Трамп заявив, що американська розвідка визнала досьє з компроматом, нібито зібраним на нього російськими спецслужбами, фальшивкою.

Про це Трамп написав у своєму мікроблозі в Twitter, повідомляє «Слово і Діло».

«Інсайдери в розвідці тепер кажуть, що досьє Трампа є «повною підробкою», – заявив він.

Нагадаємо, канал CNN повідомив, що керівництво американських спецслужб передало новообраному президентові Трампу доповідь, згідно з якою російські спецслужби зібрали на нього компромат.

Автор «компромату» на Трампа ділився ним зі спецслужбами США і БританіїКолишній агент британської розвідки Крістофер Стіл, який розслідував зв’язки Дональда Трампа з Кремлем, був настільки стурбований знайденою інформацію, що вирішив поділитися нею з розвідками Британії та США.

За даними ЗМІ, автором доповіді про нібито наявний у Росії компромат на Трампа є колишній співробітник спецслужб Великої Британії Крістофер Стіл. Він провів кілька років під дипломатичним прикриттям, працюючи на МІ-6, в Росії та Парижі, а також у міністерстві закордонних справ та у справах Співдружності в Лондоні.

У Кремлі заявили, що інформація про наявність у російських спецслужб компромату на Трампа є фальшивкою.

Сам же обраний президент США Трамп заявив, що він жодним чином не пов'язаний з Росією і назвав публікацію ЗМІ фейком.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: