Сьогодні в Україні стартує реєстрація на пробне ЗНО

Читать на русском
10 січня розпочинається реєстрація на пробне зовнішнє незалежне оцінювання. Вартість участі в пробному ЗНО в 2017 році з одного предмета становить 129 гривень.

У вівторок, 10 січня, розпочинається реєстрація на пробне зовнішнє незалежне оцінювання. Вартість участі в пробному ЗНО в 2017 році з одного предмета становить 129 гривень.

Безкоштовним пробне ЗНО з одного предмета буде для дітей-сиріт й дітей, позбавлених батьківської опіки, які є випускниками 2017 року загальноосвітніх навчальних закладів. Їх реєструватимуть місцеві органи управління освітою. Про це повідомляє департамент освіти і науки Львівської ОДА, передає «Слово і Діло».

Як і в попередні роки, пробне ЗНО проводитиметься з метою ознайомлення всіх бажаючих із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця.

Пробне ЗНО з української мови та літератури відбудеться 1 квітня. А 8 квітня можна буде випробувати свої знання з іншого предмета на вибір: історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, російської, французької мов.

Зареєструватися на пробне тестування можна з 10 до 31 січня. Для цього слід заповнити заявку на сайті ЛРЦОЯО.

Учасникам, які найшвидше зареєструються на пробне ЗНО-2017, кваліфіковані екзаменатори перевірять відкриті завдання з розгорнутою відповіддю. Бонус отримають 100 перших зареєстрованих учасників з української мови та літератури, 200 – з англійської мови, 300 – з математики.

Нагадаємо, що реєстрація для проходження пробного тестування не передбачає автоматичної реєстрації для участі в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання. Результати пробного ЗНО не зараховуються як оцінки за державну підсумкову атестацію та не використовуються для участі в конкурсному відборі під час вступу до вищих навчальних закладів.

Раніше повідомлялося, що Кабінет міністрів схвалив залучення кредиту в розмірі 120 мільйонів євро в Європейського інвестиційного банку для реалізації проекту «Вища освіта України».


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал