«Авіалінії Антонова» стали офіційним перевізником НАТО та США

Читать на русском
2017 рік має стати вирішальним для Антонова, який стане офіційним стратегічним перевізником НАТО і відновлює виробництво Ан-225 Мрія спільно з Китаєм.

Antonov Airlines отримали підтримку США та НАТО, які вирішили перевести всі свої контракти на оренду українській стороні, відмовившись від послуг російської компанії «Волга-Дніпро».

Про це пише французька газета Les Echos, передає «Слово і Діло».

Як пише видання, 31 грудня 2016 року авіакомпанія Ruslan International, створена ДК «Антонов» спільно з російською групою «Волга-Дніпро», припинила своє існування.

Таким чином, з 2017 року «Антонов» починає працювати самостійно під брендом Antonov Airlines.

Крім того, через 30 років після першого польоту в Ан-225, відомого як «Мрія», незабаром може з'явитися молодший брат. Так і не завершений другий екземпляр літака має бути завершений у 2017 році на замовлення китайської фірми AICC, яка міркує про створення нової складальної лінії в Китаї, вдихнувши тим самим друге життя в легенду «Антонова».

«Укроборонпром» анонсував вихід на ринки Африки та Південної АмерикиПісля закріплення виходу на ринок Близького Сходу літак Ан-132 допоможе ДК «Укроборонпром» вийти на ринки Африки та Південної Америки.

Нагадаємо, що ДП «Антонов» у грудні представило новий український транспортний літак Ан-132.

Раніше «Слово і Діло» повідомляло, що НАТО зацікавлене у використанні українських можливостей у стратегічних перевезеннях, в тому числі й авіаперевезеннях.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: