Епідемічний поріг захворюваності на грип і гостру респіраторну вірусну інфекцію перевищений у 21 області України та Києві.
Про це повідомив у ефірі телеканалу «112 Україна» в. о. директора Київського лабораторного центру Міністерства охорони здоров'я Сергій Чумак, передає «Слово і Діло».
У Львівській області грип забрав життя жінки та маленької дитиниЗа результатами вірусологічного дослідження секційного матеріалу методом полімеразно-ланцюгової реакції виявлено РНК вірусу грипу А в дитини 4 роки та жінки віком 55 років.
«На сьогодні в 21 області зафіксовано перевищення епідпорогу», – сказав Чумак.
За його словами, епідпоріг перевищений майже вдвічі в Київській, Житомирській, Херсонській, Запорізькій, Закарпатській та Чернівецькій областях.
При цьому Чумак додав, що епідпоріг захворюваності на грип та ГРВІ в Києві перевищений майже на 21%.
Раніше в Україні фахівці зафіксували понад 30 штамів вірусів грипу, однак їх зразки ще не відправили до світових лабораторій для дослідження.
Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.