Львівський губернатор не встиг здати в експлуатацію перинатальний центр

Читать на русском
Голова Львівської облдержадміністрації пообіцяв у 2016 році відкрити у Львові перинатальний центр.
Олег Синютка

Голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка ще 16 вересня 2015 року пообіцяв, що Львівський обласний перинатальний центр здадуть в експлуатацію у 2016 році.

В листопаді 2015 року Синютка заявив, що за 106 мільйонів гривень до осені 2016 року нарешті вдасться відкрити перинатальний центр. Станом на 14 листопада 2015 року у перинатальному центрі вдалось накрити дах, встановити вікна, у приміщення підведено тепло, завершуються фасадні роботи. За наступних півтора місяця планувалось виконати всі внутрішні роботи.

4 листопада 2016 року прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що зробить все для того, щоб у Львові у 2017 році був добудований Львівський обласний клінічний перинатальний центр. Прем'єр-міністр зауважив, що на завершення цього будівництва потрібно 107 млн грн.

Олег СинюткаГолова Львівської обласної державної адміністрації

24 листопада 2016 року Синютка повідомив, що обіцянки, які були стосовно виділення коштів на Львівський обласний перинатальний центр в державному бюджеті не були зреалізовані.

Станом на 10 грудня 2016 року Львівський обласний клінічний перинатальний центр перебуває на довготривалій реконструкції.

Враховуючи вищезазначене, «Слово і Діло» ставить цій обіцянці статус «не виконано».

На рахунку Синютки ще 11 провалених обіцянок. Рівень відповідальності львівського губернатора складає 41%.

Порівняти відповідальність голови Львівської ОДА з іншими губернаторами можна тут.


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...