Гройсман: подальшу долю ОПЗ визначать до кінця тижня

Читать на русском
Рішення про подальшу долю Одеського припортового заводу, приватизація якого виявилася безуспішною, буде ухвалено до кінця поточного тижня.
Володимир Гройсман

Рішення про подальшу долю Одеського припортового заводу, приватизація якого виявилася безуспішною, буде ухвалено до кінця поточного тижня.

Про це заявив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, передає «Слово і Діло».

Гройсман розраховує на продаж ОПЗ до 2017 рокуПрем'єр-міністр Володимир Гройсман розраховує на продаж державного пакета акцій (99,567%) Одеського припортового заводу до 2017 року.

«Я дав доручення, зараз цим займається перший віце-прем'єр-міністр Степан Кубів. Вони провели кілька засідань робочої групи. Думаю, до кінця тижня він (Кубів – Ред.) внесе пропозиції, які потрібно ухвалити рішення, щоб врегулювати питання ОПЗ», – сказав Гройсман.

Раніше Кубів також заявив, що рішення щодо подальшої експлуатації заводу буде ухвалено найближчими днями з урахуванням всіх розрахунків і думок зацікавлених сторін.

Нагадаємо, на початку грудня стало відомо, що Фонд держмайна України не отримав жодної заявки на участь у конкурсі з продажу 99,567% Одеського припортового заводу.

Відзначимо, на сьогоднішній день рівень відповідальності Володимира Гройсмана становить 58%.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал