Мадридський «Реал» переміг у фіналі клубного чемпіонату світу

Читать на русском
Футбольний клуб Реал з Мадрида вдруге став переможцем клубного чемпіонату світу, обігравши японський клуб «Касима Антлерс».

Футбольний клуб «Реал» з Мадрида вдруге став переможцем клубного чемпіонату світу, обігравши японський клуб «Кашіма Антлерс» з рахунком 4: 2.

Про це повідомляє «Слово і Діло» з посиланням на «Ведомости».

Вирвати перемогу іспанцям вдалося в додатковий час завдяки хет-трику Кріштіану Роналду.

Голи у ворота японців забили Карім Бензема на 9-й хвилині матчу і Роналду на 60-й, 97-й і 104-й хвилинах. Голами у складі «Кашіми» відзначився Гаку Сібасакі.

Клубний чемпіонат світу був вперше проведений в 2000 р В ньому беруть участь переможці чемпіонатів континентальних конфедерацій. Найчастіше турнір вигравала іспанська «Барселона» - 3 рази. Для «Реала» це друга перемога в клубному чемпіонаті світу.

Нагадаємо, раніше форвард «Реала» і збірної Португалії Кріштіану Роналду був визнаний кращим футболістом 2016 року за версією видання France Football. Він отримав свій четвертий «Золотий м'яч».