У Польщі пройдуть навчання Литовсько-польсько-української бригади

Читать на русском
11 грудня українські військові у складі ЛИТПОЛУКРБРИГ візьмуть участь у навчанні «Common Challenge – 16».

Командування Литовсько-Польсько-Української бригади та офіцери штабів приданих батальйонів прибули на загальновійськовий полігон Збройних сил Польщі «Демба» для участі в сертифікаційному командно-штабному навчанні «Common Challenge – 16», яке розпочнеться 11 грудня і триватиме п'ять днів.

Про це повідомляє «Урядовий портал», передає «Слово і Діло».

До маневрів залучено 18 українських офіцерів національної складової ЛитПолУкрБриг під керівництвом заступника командира бригади полковника Володимира Юданова.

В Україні почалися стратегічні військові навчання «Рубіж-2016»У Генеральному штабі Збройних сил України оголосили про початок стратегічних командно-штабних навчань «Рубіж-2016».

Також участь у навчанні візьме штаб десантно-штурмового батальйону 80 окремої десантно-штурмової бригади ВДВ ЗСУ під командуванням комбата майора Олега Баляса.

«Наразі ми прибули на полігон, розгорнули командні пункти бригади та приданих батальйонів і розпочали підготовку до цьогорічного підсумкового екзамену– сертифікаційного КШН «Common Challenge – 16». Власне навчання розпочнеться 11 грудня. Міжнародна сертифікаційна комісія, до складу якої входять військовослужбовці США, Польщі, Литви та України, згідно з стандартами НАТО перевірить готовність командування багатонаціональної бригади до виконання широкого спектру миротворчих операцій. Це серйозний захід, і ми маємо кілька днів, щоб ще раз переглянути наші процедури, перевірити готовність особового складу та успішно скласти цей залік», – прокоментував полковник Володимир Юданов.

Нагадаємо, раніше в Україні відбулися міжнародні військові навчання за участю військових з України, Польщі, Литви та Канади.


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.