НАЗК надаватиме повний доступ до е-декларацій лише за рішенням суду

Читать на русском
Нацагентство з питань запобігання корупції надаватиме доступ до електронних декларацій правоохоронним органам виключно за рішенням суду.
Фото: УНІАН

Нацагентство з питань запобігання корупції надаватиме доступ до електронних декларацій правоохоронним органам виключно за рішенням суду.

Про це повідомляє «Слово і Діло» з посиланням на прес-службу НАЗК.

«НАЗК готове надавати доступ до електронних декларацій виключно в рамках закону при розслідуванні конкретних кримінальних справ і просить правоохоронні органи надалі утримуватися від тиску на національне агентство, в тому числі через ЗМІ», – йдеться в повідомленні.

Мін'юст повернув до НАЗК порядок перевірки е-деклараційМіністерство юстиції України повернуло НАЗК на доопрацювання порядок перевірки електронних декларацій.

У НАЗК відзначили, що вимога про повний доступ до е-декларацій чиновників здійснюється на підставі постанови слідчого судді або суду.

«В іншому разі надання повного доступу до всіх без винятку декларацій з боку НАЗК матиме протизаконний характер і не сприятиме винесенню справедливих рішень», – пояснили в агентстві.

Нагадаємо, з 2017 року керівників шкіл і вишів зобов'яжуть подавати е-декларації.


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...