«Чорна каса» ПР: САП перевіряє отримання Охендовським майже 17 тисяч доларів

Читать на русском
Спеціалізована антикорупційна прокуратура перевіряє чотири факти можливого отримання коштів з чорної каси Партії регіонів головою ЦВК Михайлом Охендовським.
Михайло ОхендовськийФото: cvk.gov.ua

Спеціалізована антикорупційна прокуратура перевіряє чотири факти можливого отримання коштів з «чорної каси» «Партії регіонів» головою ЦВК Михайлом Охендовським.

Про це розповів глава САП Назар Холодницький в інтерв'ю DT.UA, повідомляє «Слово і Діло».

Прокурор прокоментував раніше оприлюднену виданням інформацію про те, що детективи НАБУ встановили отримання Охендовським 15 тисяч доларів від «Партії регіонів».

«Враховуючи суспільний інтерес та зацікавленість ЗМІ, завісу таємниці досудового розслідування, напевно, все ж таки слід привідкрити. У наданих НАБУ Віктором Трепаком документах ідеться про можливе отримання суб'єктом О. коштів на відшкодування витрат, пов'язаних з його відрядженнями за кордон як члена ЦВК. Перевіряються чотири факти можливого отримання ним коштів, загальна сума яких становить 16 734 долари США. Тому жодного платежу на 15 тисяч доларів там немає», – зазначив прокурор.

Голову ЦВК викликали на допитГолова САП Назар Холодницький викликав на допит главу ЦВК Михайла Охендовського у справі «чорної бухгалтерії» «Партії регіонів».

За словами Холодницкого, певні грошові надходження у відповідні дати мали місце, проте ідеальних збігів по жодній з отриманих Охендовським сум встановити не вдалося.

«Так, справді, певні грошові надходження на рахунки цієї особи у відповідні дати мали місце. Однак, повторюся, ідеальних збігів жодної із цих сум ми поки що не прослідковуємо, а отже, це покладає на прокурора тягар додаткового доказування, що це саме ці гроші. Відповідна робота проводиться», – підсумував прокурор.

Нагадаємо, САП повернула в НАБУ проект підозри стосовно голови ЦВК Михайла Охендовського, який виступає одним з фігурантів справи «чорної бухгалтерії» ПР.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал