Білорусь відновила поставки авіаційного палива в Україну

Читать на русском
Припинення поставок палива з Білорусі відбулося через дії українських митників щодо поставок компанії БНК-Україна.

ЗАТ «Білоруська нафтова компанія» (БНК) відновила експорт авіаційного палива в Україну з листопада 2016 року.

Про це під час Petroleum Ukraine 2016 заявив заступник начальника відділу маркетингу компанії Олексій Задорожний, повідомляє «Слово і Діло» з посиланням на OilNews.

Нагадаємо, що білоруські виробники та експортери нафтопродуктів із грудня 2015 року не здійснюють відвантаження авіапалива в Україну через дії українських митників щодо поставок компанії «БНК-Україна».

Припинення поставок із Білорусі, яка була практично єдиним постачальником ресурсу в 2014-2015 роках, призвело до переорієнтації учасників ринку на імпорт із Литви, Азербайджану, Болгарії та ін.

Білорусь буде поставляти іранську нафту через Україну – ЛукашенкоЛукашенко пригрозив замінити російську нафту іранської. Завантажений танкер найближчим часом має прибути до Одеси.

У 2015 році Білорусь поставила 96,2 тис. тонн реактивного палива на український ринок.

Як повідомлялося раніше, за підсумками чотирьох років, з 2013 до 2016-го, споживання бензину в Україні знизилося на 40%. Лише цього року обсяги скоротяться на 7,2%.

У жовтні Антимонопольний комітет України оштрафував нафтотрейдерів на 204 млн 325 тис. 103 грн за узгоджені дії на ринку палива.


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...