У Польщі створили сайт із пошуку роботи для українців

Читать на русском
У Польші для полегшення контакту між польськими роботодавцями та українцями створений портал Praca dla Ukrainy.

Для полегшення контакту між польськими роботодавцями та українцями, охочими приїхати до Польщі на роботу, створений портал Praca dla Ukrainy («Робота для України»).

Про це повідомляє «Польське радіо», передає «Слово і Діло».

«Це, з одного боку, дуже корисний інструмент для роботодавця в пошуку працівника, а з іншого – можливість для потенційного працівника представити свої вміння роботодавцю», – зазначає директор порталу Даніель Дзевіт.

Він зазначив, що портал дозволить польському роботодавцю знайти українських працівників.

«Портал «Робота для України» – це новий інструмент в інтернеті, що дозволяє польському роботодавцю знайти українських працівників. Ми знаємо, що вони є, лише не знаємо де. Знають про це агентства з працевлаштування, в їхній базі даних є різні працівники, різних професій, із різним досвідом. Але їм за послугу потрібно заплатити багато грошей, приблизно 2-3 тисячі злотих (454-682 євро) за працівника. Тому ми створили інструмент, такий професійний Facebook для громадян України, щоб вони могли проявити себе, показати, що вміють робити», – наголосив директор порталу.

Польща підтримує безвізовий режим для України – МЗСУ Міністерстві закордонних справ Польщі розповіли подробиці процесу візової лібералізації між ЄС та Україною.

Дзевіт також поінформував, що на порталі вже створено близько тисячі профілів.

«Це люди із судовою освітою. Частина з них живуть в Україні, частина – в Польщі. Є також велика база даних студентів, молодих людей, які пов'язують своє майбутнє з Польщею, які хочуть тут працювати, розвиватися й залишитися», – зазначив він.

Раніше повідомлялося, що Польща готова прийняти від 1 до 2 мільйонів громадян України та офіційно їх працевлаштувати через демографічну кризу.

ПІДПИСУЙТЕСЬ У GOOGLE NEWS

та стежте за останніми новинами та аналітикою від «Слово і діло»
Поділитися: