Стало відомо, коли оформлення пенсії відв'яжуть від місця проживання

Читать на русском
Кожна працююча людина матиме доступ до своєї пенсійної справи й зможе дивитися, яка виплата в неї буде при виході на пенсію.

З 1 січня 2017 року планується повне переведення всіх пенсійних справ у електронну форму, завдяки чому пенсію можна буде оформити без прив'язки до місця проживання чи роботи.

Про це заявив віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко, повідомляє Урядовий портал, передає «Слово і Діло».

«Пенсійна реформа – це в тому числі питання суттєвого підвищення якості послуг пенсійного забезпечення. У вересні цього року уряд затвердив програму модернізації та реформування Пенсійного фонду України, де передбачається перехід на абсолютно новий сучасний рівень обслуговування громадян», – сказав Павло Розенко.

Банкрутство Пенсійного фонду та реформування пенсійної системи. Оцінка експертаЕксперт пояснив, як реформувати пенсійну систему в Україні та не допустити банкрутства Пенсійного фонду.

«Ми починаємо цей процес із поступового переведення всіх пенсійних справ у електронний варіант, що дасть нам можливість створити єдину централізовану систему Пенсійного фонду. І вже з 1 січня розпочнеться впровадження абсолютно нового сервісу оформлення пенсій для наших громадян – пенсію можна буде оформити в будь-якій точці нашої країни, без прив’язки до місця проживання чи роботи, як це є зараз», – наголосив віце-прем'єр.

Також, за словами Розенка, кожна працююча людина матиме доступ до своєї пенсійної справи й зможе дивитися, як протягом свого трудового життя накопичує собі на пенсію та яка виплата у неї буде при виході на пенсію.

Відзначимо, що збільшення мінімальної заробітної плати призведе до зростання надходжень до Пенсійного фонду України на 7-10 млрд грн.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися: