«Велика справа Януковича»: навіщо Луценко створює окреме управління?

Читать на русском
Андрій Горбенкополітолог

У цій ситуації є два підходи до того, що відбувається, – оптимістичний і не стільки песимістичний, скільки реалістичний.

Таку думку в коментарі «Слову і Ділу» висловив політолог Андрій Горбенко, аналізуючи інформацію про те, що за «справу Януковича» візьметься нове управління ГПУ з розслідування злочинів, скоєних злочинними організаціями.

«Безумовно, хочеться думати, що це вольове управлінське рішення, направлене на те, щоб зрушити цю справу з мертвої точки. Але досвід показує, що це просто чергова імітація бурхливої діяльності. Причина на поверхні – наближається річниця Майдану», – розмірковує політолог.

Уже традиційно до річниці Майдану ГПУ береться «вершити» якісь інформаційні події щодо розслідувань злочинів режиму Януковича.

Юрій ЛуценкоГенеральний прокурор України
Луценко має намір до кінця 2016 року передати справу Януковича до судуСказано 14 червня 2016 р.Статус обіцянки: Не виконано

«Ось тільки за весь час ми не побачили жодної серйозної справи, яка б завершилася посадкою винних», – підкреслив він.

«Досі невідомі замовники вбивства Гонгадзе, Щербаня, отруєння Ющенка. Так само ми не знаємо, хто віддав наказ про розстріл Небесної Сотні. На жаль, це той досвід, який є», – вважає Андрій Горбенко.

Як відомо, раніше генпрокурор Юрій Луценко заявляв про намір до кінця 2016 року передати справу екс-президента Віктора Януковича до суду.


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...