Відзавтра в дрібних виноробів не вимагатимуть ліцензію

Читать на русском
Завтра, 13 жовтня, набере чинності закон, який скасовує для невеликих виробників необхідність купувати за 500 тисяч гривень на рік ліцензії на оптову торгівлю вином, виготовленим із власної, а не придбаної сировини.
Фото: www.vokrugsveta.ru

Завтра, 13 жовтня, набуде чинності закон України, який скасовує для невеликих виробників необхідність купувати за 500 тисяч гривень на рік ліцензії на оптову торгівлю вином, виготовленим із власної, а не придбаної сировини.

Відповідний закон опублікований у газеті «Голос України», повідомляє «Слово і Діло» з посиланням на «УНІАН».

Згідно з текстом документа, від необхідності придбання ліцензії звільняються виробники місцевих та плодово-ягідних вин, а також медових напоїв.

Мінфін хоче підвищити ціну на алкогольМіністерство фінансів України ініціює перегляд мінімальної ціни на алкоголь, оскільки чинні мінімальні ціни не відповідають реальним витратам на виробництво та реалізацію алкогольних напоїв.

Зазначимо, що відповідний закон Президент підписав 7 жовтня. Верховна Рада ухвалила його за основу та в цілому 20 вересня.

Мета ухваленого закону – відродження місцевого виноробства, збільшення обсягу виробництва невеликих компаній, створення нових робочих місць.

За інформацією Міністерства аграрної політики та продовольства, в Україні налічується близько 1,5 тис. господарств, що культивують виноград, з яких не більше 100 виробляють вино або виноматеріали легально.

Нагадаємо, нещодавно Київрада повністю заборонила продаж алкоголю в столиці вночі.


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...
Загрузка...