Губернатор Волинської області розповів, чому не виконав низку обіцянок

Читать на русском
Володимир Гунчик не комплексує, коли дані ним обіцянки інтерпретуються як невиконані або перебувають у статусі поточних, і намагається, щоб обіцянки в першу чергу були виконані.

Голова Волинської обласної державної адміністрації Володимир Гунчик не зміг довести низку своїх обіцянок до логічного завершення через подвійну відповідальність за їх виконання з іншими чиновниками.

Про це він заявив у ефірі ток-шоу «Протилежний погляд», передає «Слово і Діло».

«Наприклад, ми прийняли рішення запустити школу в Житнівці. Голова райадміністрації дуже хотів, щоб ми запустили школу до 1 вересня. Але реальність ситуації показала необхідність завершення цілого комплексу робіт. І я категорично проти такого підходу: давайте ми зробимо запуск школи, а потім будемо її завершувати. І ми її запустили в жовтні. Звичайно, обіцянка не виконана до 1 вересня, але найголовніше – що школа працює сьогодні. Так і в Горохівському районі щодо садка, так і інші питання», – пояснив він.

Щодо низки обіцянок губернатор ділить відповідальність і з чиновниками з Кабміну.

«Наприклад, закриття шахт в Нововолинську. Я роблю все для того, щоб шахти працювали, але тут 50 на 50 відповідальність з міністром, із Кабінетом міністрів. Що може зробити голова адміністрації, це запропонувати відповідні шляхи вирішення уряду, тому що саме він є розпорядником відкриття, закриття або роботи відповідних шахт», – зазначив губернатор Волинської ОДА.

Він також додав, що не комплексує, коли деякі дані ним обіцянки інтерпретуються як невиконані або перебувають у статусі поточних, й намагається, щоб обіцянки в першу чергу були виконані.

Нагадаємо, 26 червня 2015 року Гунчик запевнив, що робочі місця у Вузловий лікарні станції Ковель будуть збережені, але обіцянку не виконав.

Як повідомлялося раніше, 1 серпня 2016 року голова Волинської ОДА пообіцяв добудувати Іваничівську районну лікарню, а саме приміщення перших двох поверхів. Обіцянка перебуває в процесі виконання.

«Слово і Діло» зафксувало 54 обіцянки голови Волинської обласної державної адміністрації Володимира Гунчика, з яких він виконав 24. Коефіцієнт його відповідальності – 44%. З повним переліком обіцянок Гунчика можна ознайомитися на сторінці.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: