Столичний апеляційний суд відмовився знімати арешт з майна братів Клюєвих, вилученого під час обшуків 6-7 липня в будинку в Київській області.
Таке рішення було прийнято сьогодні на судовому засіданні, передає «Слово і Діло».
Представник інтересів Клюєвих Синіцина вимагала скасувати арешт майна, накладений Печерським райсудом Києва, у зв'язку з тим, що більша його частина належить братам Клюєвим, а їх батьку Петру Клюєву.
Але ніяких квитанцій, які свідчили б про придбання цього майна Петром Клюєвим, за запитом суду вона надати не могла.
Синіцина також не відповіла на питання суддів, яку пенсію отримує колишній шахтар Петро Клюєв.
За словами представника прокуратури Володимира Приходька, майно, арештоване в будинку Клюєвих, оцінено в 10 млн грн.
«Дуже багато картин, антикварних ваз, ікон, матеріалів культурної цінності різних епох, дуже цінні. Ми зробили запит в Національний художній музей України, щоб вони провели оцінку, і вони як фахівці визначили суму коштів, і ми встановили, що це близько 10 млн грн», – сказав він.
У прокуратурі стверджують, що арештоване майно належить Андрію Клюєву: в будинку вилучена кореспонденція на його ім'я, сертифікат про назву зірки його ім'ям, а також картини без рам – самі рами вилучені під час обшуку в іншому місці.
Як відомо, 5 квітня Інтерпол оголосив у розшук братів Клюєвих.
Відзначимо, що в Генеральній прокуратурі заявили, що обшук у будинку екс-глави АП Андрія Клюєва проводять з метою встановити його місцезнаходження в рамках досудового розслідування.
Нагадаємо, що Європейський Союз не зніматиме санкції з екс-президента України Віктора Януковича, його сина Олександра і братів Клюєвих.
26 лютого 2014 року щодо Андрія Клюєва і ряду інших чиновників режиму Януковича було відкрито кримінальне провадження за фактом організації умисних вбивств під час протестів у листопаді 2013-лютому 2014 років. 4 березня 2014 року Клюєв був оголошений в розшук.
ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM
найважливіше від «Слово і діло»