Україна завоювала 11 нагород у шостий день Паралімпіади

Читать на русском
У Ріо-де-Жанейро завершився шостий день змагань на Паралімпіаді-2016. Він приніс Україні 11 нагород.
Фото з відкритих джерел

У Ріо-де-Жанейро завершився шостий день змагань на Паралімпіаді-2016.

Він приніс Україні 11 нагород, повідомляє «Слово і Діло».

Тепер на рахунку України 72 медалі – 27 золотих, 21 срібна та 24 бронзових. Такий результат дозволяє українцям впевнено утримувати третє місце в загальнокомандному заліку.

Українці увійшли до десятки найсильніших збірних на Паралімпіаді-2016За результатами першого дня Паралімпіади в Ріо українські спортсмени посіли 9 сходинку в загальному заліку. Нашій збірній вдалося отримати 9 нагород різного ґатунку, серед яких і одна золота.

Попереду лише Китай, в якого 147 медалей (63 золоті, 51 срібна, 33 бронзові), на другому місці – Великобританія із 75 медалями (34 золотих, 18 срібних, 22 бронзові).

Останнє «золото» для України на Паралімпіаді виграла легкоатлетка Оксана Зубковська. Українка перемогла в змаганнях зі стрибків у довжину з результатом 6.11 м, що є найкращим її результатом у сезоні.

Нагадаємо, п’ятий день Паралімпіади в Бразилії приніс Україні 12 медалей.