Прокуратура готує для Інтерполу документи на Аксьонова

Прокуратура Криму готує для Інтерполу документи для оголошення в міжнародний розшук так званого глави окупованого Криму Сергія Аксьонова. Він передав український Артек у власність Росії.
Петро КоваленкоФото: ark.gp.gov.ua

Прокуратура Автономної Республіки Крим працює над підготовкою матеріалів для Інтерполу для оголошення в міжнародний розшук так званого «глави» окупованого Криму Сергія Аксьонова.

Про це в інтерв’ю «ЛІГА.net» розповів заступник прокурора АРК Петро Коваленко.

«У нас щодо Аксьонова є провадження, які мають економічний характер. Він передав український «Артек» у власність Російської Федерації, що завдало Україні значних матеріальних збитків. Чисто економічний злочин, побутовими словами – злодійство. Ми подали його до міжнародного розшуку – повернули, з процедурних питань. Наразі орган досудового розслідування усуває зауваження й у подальшому, сподіваюся, це питання буде вирішено позитивно», – зазначив Коваленко.

Російські опозиціонери попросили в України візи в КримРосійські опозиціонери попросили в України відкрити візу. Кандидати в депутати Держдуми утримаються від поїздки до Криму в разі відсутності добра з боку України.

Зазначимо, що в квітні цього року Печерський суд Києва видав дозвіл на затримання та арешт Сергія Аксьонова за передачу дитячого табору «Артек» у власність Росії. Оболонський суд Києва наклав арешт на майно «Артека» в Криму.

Нагадаємо, заступник прокурора АРК Петро Коваленко заявив, що збитки від анексії Криму перевищують 300 млрд грн. На сьогодні порушено понад 50 кримінальних проваджень за фактом завдання збитків Україні внаслідок анексії Криму.