Українські атлетки вийшли в півфінал змагань із бігу на 100 метрів на Олімпіаді

Читать на русском
Півфінал із спринтерського бігу на дистанцію 100 метрів відбудеться 14 серпня о 03:00 за київським часом.
Олеся Повх і Наталя Погребняк

Українські легкоатлетки Олеся Повх і Наталія Погребняк вийшли в півфінал в змаганнях з бігу на 100 метрів на Олімпійських іграх в Ріо-де-Жанейро.

Про це повідомляє Національний олімпійський комітет, передає «Слово і Діло».

«У кваліфікації Погребняк посіла 16 місце з результатом 11,30 секунди, а Повх фінішувала 24-ою з результатом 11,39 секунди», – йдеться в повідомленні.

Півфінал відбудеться 14 серпня о 03:00 за київським часом.

Олімпійські Ігри: хронологія олімпійського руху сучасностіЗ відновленням Олімпійських Ігор в 1896 році було проведено 28 головних спортивних подій планети, найчастіше спортсменів приймала Європа.

Нагадаємо, що вчора всі українські боксери-чоловіки після першого раунду покинули олімпійське Ріо-де-Жанейро.

Першу олімпійську медаль Україна виборола 8 серпня. На третій день змагань у стрільбі з пневматичної гвинтівки на 10 метрів українець Сергій Куліш виграв «срібло».