Росія будує нову військову базу на кордоні з Україною

Читать на русском

База полігону Кадамовський розташована в трикутнику з н.п. Зарічний – Кадамовський – Козачі табори, в 17,6 км від Новочеркаська (Ростовська область РФ).

Росія зводить військове містечко в житловій зоні полігону Кадамовський Південного військового округу РФ, таким чином, перетворюючи полігон у військову базу.

Про це повідомляє «Слово і Діло» з посиланням на сайт інформаційного опору «Інформнапалм».

«Кожен житловий корпус розрахований на розміщення 200 чоловік. Всього таких гуртожитків у житловій зоні полігону буде 13, тобто передбачається розміщення не менше 2600 чоловік», – йдеться в повідомленні.

За проектом у військовому містечку планується розмістити 20 тенто-мобільних пристроїв (ТМУ). У двох ТМУ вже монтуються тенти, ще під вісім пристроїв готові підстави. Ще на десяти ділянках йде ущільнення грунту і рекультивація.

Росія посилює військову базу біля кордону з Україною – посол РФВійськова база в місті Клинці Брянської області Російської Федерації посилюється в рамках можливого майбутнього протистояння з Україною.

Як повідомляється, база розташована в трикутнику з н.п. Зарічний – Кадамовскій – Козачі табори, в 17,6 км від Новочеркаська (Ростовська область РФ) і в 47 км від кордону з окупованою територією України (Должанський).

Як раніше повідомлялося, російська військова база в прикордонному з Україною місті Валуйки може використовуватися для відновлення наступальних дій на півночі Луганської області.

Нагадаємо, що волонтери сайта «Миротворець» створили карту локалізації російських військових і місцевої іреденти, які підняли зброю проти української держави.


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...
Загрузка...