«Укрзалізниця» побудує залізну дорогу в Ірані

Українські залізничники прокладуть з/д шлях в Ірані у напрямку Керманшак-Малаер, загальною протяжністю 150 км.

Українські залізничники будуть прокладати з/д шлях в Ірані протяжністю понад 150 кілометрів.

Про це повідомляє прес-служба «Укрзалізниці», передає «Слово і Діло».

Відзначається, що залізничники будуть займатися будівництвом шляхів по напрямку Керманшак-Малаер.

«Оперативно обробили домовленості Міністерства інфраструктури України з Міністерством доріг і містобудування Ірану. Нас уповноважили на підписання відповідного контракту, який буде незабаром зроблено», - повідомив глава відомства «Укрзалізниці» Войцех Бальчун.

До Ірану направлять близько 100 співробітників Придніпровського регіонального філіалу «Укрзалізниці», - розповів глава відомства.

«Укрзалізниця» та «Антонов» підписали меморандуми з General ElectricВАТ «Укрзалізниця» та ДП «Антонов» підписали з General Electric меморандум про співпрацю у виробництві та передачі технологій.

«На першому етапі передбачено збір колійної та вкладення рейко-шпальних решіток на 165 кілометрах залізничних шляхів, установка 138 комплектів стрілочних переводів, укладка безстилкової колії на 176 км і інші роботи», - йдеться в повідомленні.

Такі домовленості є знаковими, адже окрім додаткового заробітку для працівників та залучення додаткових коштів, створюється також репутація компанії, що має плани розробляти і заробляти на створенні важливих міжнародних транспортних коридорів.

«Стратегічно ми створюємо репутацію «Укрзалізниці» для присутності в майбутніх масштабних проектах, які зараз втілюються Іраном. Загалом Іраном сьогодні ведеться будівництво 5 тис. км шляхів і передбачається будівництво ще 4 тис. км. Розраховуємо отримати свою частку на цьому ринку. Для компанії вкрай важливо приймати дієву участь у створенні караванного шляху Схід-Захід на іранській території», - додав Балчун.

Нагадаємо, що раніше Петро Порошенко підписав закон «Про внесення змін до закону України «Про перелік об'єктів права державної власності, що не підлягають приватизації», яким забороняється приватизація ПАТ «Укрзалізниця».