НАТО надало Україні автомобілі для розмінування

Читать на русском
Українські рятівники отримали 4 автомобіля для розмінування від Північноатлантичного альянсу.

Піротехніки Державної служби з надзвичайних ситуацій отримали від Північноатлантичного альянсу 4 пікапи «Форд» для проведення робіт із гуманітарного розмінування.

Про це повідомляє «Слово і Діло» з посиланням на прес-службу ДСНС.

За час АТО українські сапери знешкодили понад 100 тисяч вибухових пристроївЗа весь час проведення АТО на Донбасі українські сапери розмінували 600 км доріг і 105 будинків.

Повідомляється, що авто Україна отримала в рамках програми НАТО «Наука заради миру та безпеки». Ці автомобілі разом із раніше переданими НАТО в розпорядження ДСНС України захисними костюмами, міношукачами та іншим обладнанням для розмінування будуть направлені для укомплектування піротехнічних підрозділів, що працюють над очищенням від боєприпасів звільнених територій у Донецькій та Луганській областях.

Всього, починаючи з липня 2014 року, піротехнічними підрозділами ДСНС розміновано на Донбасі понад 14,5 тис. гектарів територій та 41,5 гектарів акваторії, очищено від боєприпасів 1000 об’єктів соціальної інфраструктури та життєзабезпечення, знешкоджено майже 67 тис. вибухонебезпечних предметів, серед яких 762 спеціально встановлених терористами особливо небезпечних вибухових пристрої.


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...