Що потрібно знати при оформленні субсидії: нові правила

Читать на русском

Постановою Кабміну від 27.04.2016 № 319 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету міністрів України» внесено суттєві зміни до порядку надання субсидій населенню.

У зв'язку з цим змінилися деякі опції при її призначенні та нарахуванні – з травня 2016 року необхідно провести перерахунок чинних субсидій, які розраховувалися з урахуванням пільг.

Списки осіб, які отримують субсидію й мають право на пільги, необхідно передати організаціям, що надають послуги ЖКГ. Якщо розмір субсидії становить 0,0 грн, такі особи не включаються до зазначених списків. Відповідні списки надаватимуться постачальникам послуг щомісяця. Якщо субсидія призначається на наступний період із квітня 2016 року, вартість послуг у квітні береться з урахуванням пільг.

Також збільшені розміри доходів, які враховуються в сукупному доході для фізичних осіб-підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування та є платниками єдиного податку, до:

– двох розмірів прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб, – для платників єдиного податку першої групи;

– трьох розмірыв прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб, – для платників єдиного податку другої групи;

  • чотирьох розмірів прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб, – для платників єдиного податку третьої групи.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: