Гройсман не зміг домовитися з ДФС щодо кадрових змін на Одеській митниці

Читать на русском
Державна фіскальна служба не поспішає виконувати розпорядження прем'єр-міністра Володимира Гройсмана: кадрове питання на Одеській митниці досі не вирішене.

Державна фіскальна служба не поспішає виконувати розпорядження прем'єр-міністра Володимира Гройсмана: кадрове питання на Одеській митниці досі не вирішене.

Про це в коментарі «Слову і Ділу» повідомив в. о. керівника митного посту «Відкритий митний простір» Роман Баховський.

Таким чином Баховський прокоментував обіцянку Гройсмана, який під час свого візиту до Одеси запевнив, що до кінця тижня (до 20 травня – Ред.) всі необхідні кадрові зміни на Одеській митниці будуть затверджені.

Володимир ГройсманПрем'єр-міністр України
Гройсман запевнив, що до 20 травня всі кадрові зміни на Одеській митниці будуть затвердженіСказано 17 травня 2016 р.Статус обіцянки: Не виконано

Керівник Одеської митниці Юлія Марушевська поскаржилася Гройсману, що всі кадрові призначення, які вона відіслала Насірову на затвердження, пробуксовують.

Як заявив Баховський, крім заступника Марушевської Олександра Моргуна, якого Насіров перевів на посаду заступника начальника Київської митниці, жодних кадрових змін на Одеській митниці не відбулося.

Враховуючи зазначені факти, редакція «Слова і Діла» надає обіцянці Володимира Гройсмана статус «не виконано». Станом на сьогодні рейтинг його відповідальності становить 63%.

Як дотримує слова прем'єр-міністр України можна дізнатися за цим посиланням, а відповідальність всього Кабміну дивіться в розділі «Рейтинги».


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...