Бальцерович розповів, що потрібно зробити Україні для економічного зростання

Бальцерович заявив, що Україна має продовжувати зміцнювати стабільність фінансового сектора та економіки.

Співголова групи стратегічних радників із підтримки реформ в Україні Лєшек Бальцерович заявив, що Україна має продовжувати зміцнювати стабільність фінансового сектора та економіки.

Про це він розповів під час брифінгу, передає «Слово і Діло» з посиланням на «УНН».

За словами Бальцеровича, Україна має 4 головні цілі, які допоможуть країні в економічному зростанні.

Порошенко розповів, чим Бальцерович займатиметься в УкраїніКолишній міністр фінансів Польщі Лєшек Бальцерович став координатором української Дорадчої ради та займеться питанням проведення реформ.

«По-перше, зміцнення стабільності фінансів, Бюджету, банківської системи та економіки. Це дуже важливо для людей. Дуже погано, якщо є криза, фіскальна криза. І це дуже важлива передумова, щоб зміцнити економічне зростання. По-друге, реформи для зміцнення економічного зростання... По-третє, зміцнення законної держави, це включає боротьбу з корупцією. І, по-четверте, це перебудова держави, структури держави, включаючи справжню децентралізацію», – наголосив він.

Бальцерович додав, що Україні слід крокувати шляхом реформ, які допоможуть у підвищенні економічних показників. Також він нагадав про необхідність їх підтримки не лише в уряді, а й у Верховній Раді.


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...