Насіров не впорався з формуванням нової структури ДФС

Очільник Державної фіскальної служби Роман Насіров пообіцяв реформувати структуру відомства.
Роман Насіров

Глава Державної фіскальної служби Роман Насіров 15 лютого 2016 року заявив, що в березні завершиться формування нової структури відомства в рамках загальної реформи ДФС.

Однак у результаті проведеної «Словом і Ділом» перевірки виконання цієї обіцянки виявилося, що слова свого Насіров не дотримав.

Насіров планує у березні завершити формування відомства ДФССказано 15 лютого 2016 р.Статус обіцянки: Не виконано

15 березня 2016 року Насіров ще раз заявив, що планує до кінця місяця завершити процес перекладу та скорочення більшої частини працівників ДФС. Він сказав, що процес відбуватиметься з урахуванням вимог законодавства щодо відпрацювання 2 місяців. В результаті в складі ДФС мають залишитися трохи більше 41 тис. співробітників.

В підсумку ДФС функціонує в штатній структурі, затвердженій постановою Кабміну від 5 квітня 2014 року. Схвалені на засіданні Кабміну законопроекти були відкликані з Верховної Ради в зв'язку зі зміною складу уряду й зараз, після перепогодження КМУ, будуть представлені на розгляд народних депутатів знову.

У Романа Насірова на сьогодні зафіксовано 18 обіцянок. З них 4 він провалив. Рівень відповідальності глави ДФС складає 28%.


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...