Провалений план відродження Донбасу. Експерт прокоментував обіцянку Бойка

Читать на русском

Бойко сподівався, що населення не зверне уваги на той момент, що немає чого затверджувати, а він буде апелювати меншістю у парламенті.

Таку думку в коментарі «Слову і Ділу» висловив політолог Валентин Гладких, аналізуючи обіцянку народного депутата Юрія Бойка.

«У вигляді чого він хотів його затвердити (план відродження Донбасу – Ред.) – постановою чи законом про затвердження такого плану? Малоймовірно, що це було можливо суто технічно», – коментує Гладкіх.

Втім, експерт переконаний, навіть перебування «Опозиційного блоку» в меншості та апелювання до того, що ВР все одно не підтримає його план, не звільняє Бойка хоча б від розробки такого плану.

Юрій БойкоНародний депутат України
Бойко пообіцяв затвердити Національний план відродження ДонбасуСказано 24 вересня 2014 р.Статус обіцянки: Не виконано

«Він міг би сказати: «Дивіться, я розробив чіткий алгоритм, чіткий план дій, але, на превеликий жаль, влада не готова його затвердити чи сприйняти. А наразі ми можемо говорити лише про те, що обіцянка явно не виконана», – резюмує політолог.

Нагадаємо, 24 вересня 2014 року на позачергових виборах до Верховної Ради України кандидат в народні депутати від «Опозиційного блоку» Юрій Бойко в передвиборчій програмі пообіцяв затвердити національний план відродження Донбасу. Станом на 15 березня 2016 року «Опозиційний блок» не розробив нічого подібного.

Проваленный план возрождения Донбасса. Эксперт прокомментировал обещание БойкоSlovoiDilo


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...