Експерт: Росія хоче «прирівняти» Сирію до України

Політолог Вадим Карасьов вважає, що Російська Федерація має намір примусити Сирію до федералізації.
Вадим Карасьов

Політолог, директор Інституту глобальних стратегій Вадим Карасьов прокоментував ситуацію з виведенням російських військ із Сирії та пояснив, як це позначиться на політиці РФ щодо України.

Як повідомляє «Слово і Діло», про це Карасьов написав на своїй сторінці в Facebook.

За словами політолога, виведення військ РФ із Сирії є демонстрацією стратегічної гри Путіна, який направив військовий контингент не для допомоги Асаду, а для отримання впливу над країною.

Підсумки воєнної кампанії РФ у Сирії: втрати та наслідкиСлово і Діло зібрало найважливіші статистичні дані, аби показати, у що Кремлю вилилась воєнна операція в Сирії, яка тривала з кінця вересня 2015 року по середину березня 2016-го.

Карасьов вважає, що Росія буде примушувати Сирію до федералізації, адже вже має вплив на сирійських алавітів і курдів.

Також політолог зазначив, що Росія не буде політично «обмінювати» Сирію на Україну. «В Україні було багато розмов про можливий обмін Сирії на Україну. Але, судячи із сирійського тренду, сенс у тому, щоб не «обміняти», а «прирівняти». Й Україні потрібно заздалегідь готуватися до контргри для недопущення такого сценарію», – резюмував Карасьов.

Нагадаємо, президент Росії Володимир Путін доручив міністру оборони Сергію Шойгу з 15 березня почати виведення військ із Сирії.


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...