Акції проти Меджлісу та кримських татар тривають – представник Меджлісу

На будівлю регіонального Меджлісу кримськотатарського народу в Сімферополі скоєно напад невідомими.

Координатор Комітету із захисту прав кримськотатарського народу, член Меджлісу Ескендер Барієв повідомив, що в Криму, в Сімферополі невідомі розбили скло в приміщенні Сімферопольського регіонального меджлісу.

Про це пише «Слово і Діло», посилаючись на Радіо Свобода.

«Акції проти Меджлісу і кримських татар тривають. При цьому, в сукупності з хуліганськими і так званими «правоохоронними» і «судовими діями», - додав він.

Як відомо, 15 лютого 2016 року в «Верховний суд Криму» подано позов про заборону діяльності Меджлісу кримськотатарського народу. В ООН звернулися до РФ з проханням не допустити закриття Меджлісу кримськотатарського народу в Криму.

Мустафа ДжемілєвНародний депутат України
Джемілєв запевнив, що Меджліс ні за яких обставин не припинить свою діяльністьСказано 5 травня 2014 р.Статус обіцянки: У процесі

Додамо, що лідерам кримських татар Рефату Чубарову, Мустафі Джемілєву, РФ заборонила в'їжджати на територію півострова протягом п'яти років.

Нагадаємо, що лідер кримськотатарського народу, депутат Верховної Ради Мустафа Джемілєв запевнив, що Меджліс ні при яких обставинах не припинить свою діяльність.

Загрузка...