Активісти підрахували, скільки осіб перетнули у 2015 році лінію розмежування

Громадські активісти проаналізували динаміку переміщення людей через лінію розмежування на Донбасі.

Громадське об'єднання «Фундація.101», ґрунтуючись на даних Держприкордонслужби, опублікувало кількість людей, які перетнули лінію розмежування в Донецькій та Луганській областях за 2015 рік.

Про це повідомляє «Слово і Діло» з посиланням на офіційний сайт «Фундації».

Згідно з підрахунками Об'єднання, за минулий рік лінію розмежування перетнули 4 млн 49 тис. осіб.

Громадські активісти проаналізували динаміку переміщення людей через лінію розмежування на Донбасі.
Джерело: «Фундація.101»

За даними правозахисників, найбільша динаміка переміщення спостерігалася в січні, коли виїхало з окупованої території 238 тис. осіб, а в'їхало на окуповану територію 222 тис. осіб, в листопаді, коли виїхало – 292 тис., в'їхало – 323 тис., та в грудні 2015 року, коли виїхало – 321 тис., в'їхало – 254 тис.

У «Фундації» повідомляють, що на початку минулого року найбільше людей виїжджало з окупованої території (в січні різниця складала 16 тис. осіб), а наприкінці року динаміка стала зворотною – більше людей в'їхало на окуповану територію (різниця в листопаді – 31 тис., у грудні – 44 тис.).

Всього ж у 2015 році 49% осіб виїхали з тимчасово неконтрольованої території й 51% – в'їхали на непідконтрольні території.

Нагадаємо, через обстріл бойовиками контрольного пункту в'їзду/виїзду (КПВВ) в Мар'їнці 31 січня 2016 року в штабі АТО висловили намір закрити всі контрольні пункти вздовж лінії розмежування.


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...