Одинадцять друзів Скрипіна. Реакція соцмереж на скандал із «Громадським»

Читать на русском
Соціальні мережі обговорюють неприємну ситуацію, що сталася на «Громадському»: Наглядова рада телеканалу звинуватила його засновника та провідного журналіста у привласненні зібраних коштів.

Ситуація з коштами «Громадського» та заснуванням його колишнім керівником Романом Скрипіним власного проекту «Громадське. Київ», що набула розголосу сьогодні, обростає подробицями.

Першими «сміття з хати» винесли Богдан Кутєпов та Юлія Банкова. За словами журналістів, їхній колега Роман Скрипін не лише пішов із проекту, забравши із собою права на бренд, але й поцупив перераховані небайдужими українцями гроші. Відповідну заяву вони підтвердили рішенням Наглядової ради «Громадського». Колеги по цеху вже встигли засудити Скрипіна, як той раптом відповів, мовляв, на те, щоб піти з проекту мав усі права. Гроші (принаймні більшу їх частину) він готовий повернути, а от бренд «Громадського» задурно дарувати не збирається.

Між тим, користувачі соцмереж не забарилися з реакцією на «зашквар» Скрипіна й команди «Громадського», жартуючи та створюючи нові меми.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал