Через невиконану обіцянку Каспрука Чернівці тонуть у горах сміття

Читать на русском
Міський голова Чернівців Олексій Каспрук за перший термін свого мерства так і не запровадив європейські технології збирання та утилізації сміття.

Новообраний міський голова Чернівців Олексій Каспрук за перший термін свого мерства так і не запровадив європейські технології збирання та утилізації сміття.

Відповідну обіцянку мера Чернівців «Слово і Діло» зафіксувало ще в середині травня 2014 року.

Каспруку не просто не вдалося запровадити європейську систему збирання та утилізації сміття, а навіть не вистачило грошей, щоб закупити потрібну кількість сміттєвих баків. Під час першого терміну чинний мер встиг навіть звільнити декількох керівників житлово-ремонтних експлуатаційних підприємств (ЖРЕП), які не встигали прибирати сміття, але це не дало жодного результату.

Таким чином, Олексій Каспрук розпочав другий термін мерства з проваленої обіцянки попередньої передвиборчої кампанії.

Раніше, 29 жовтня 2015 року, на сесії Чернівецької міської ради депутати не проголосували за виділення комунальному підприємству «Спецкомунтранс» 150 тисяч гривень на закупівлю контейнерів для сміття. Станом на 6 листопада 2015 року комунальному підприємству «Спецкомунтранс» рішенням міськвиконкому виділили 50 тисяч гривень для придбання нових сміттєвих баків. За словами директора КП «Спецкомунтранс» Олександра Іванченка, один сміттєвий бак коштує 5-5,5 тисяч гривень, тому цих грошей вистачить лише на десяток баків.

Нагадаємо, 15 травня 2014 року на той час кандидат на посаду міського голови Чернівців Олексій Каспрук заявив, що має намір запровадити європейські технології збирання та утилізації сміття.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал