Росія через союзників блокує продовження санкцій ЄС

Читать на русском
Італія та низка країн Південної Європи виступили проти безумовного ухвалення рішення про продовження санкцій проти Російської Федерації.

Італія та низка країн Південної Європи виступили проти безумовного ухвалення рішення про продовження санкцій проти Російської Федерації.

Про це з інформує «Слово і Діло» з посиланням на «Радіо Свобода».

Європейський Союз не зміг 9 грудня ухвалити продовження санкцій проти Росії в 2016 році. На проведенні дебатів на цю тему наполягли представники Італії та деяких країн Південної Європи.

Не санкціями єдиними: ЄС перемагає РФ у війні за ринки пострадянських країнПоки Україна відволікала агресивні військові маневри Росії, Молдова, Грузія, а за останній рік – і Білорусь, вдало посилили свої торговельні відносини з Європою.

«Італія та деякі інші південні європейські держави виявили певне небажання продовжувати санкції, які є потужним економічним ударом», – йдеться в повідомленні.

Таким чином, остаточне рішення щодо санкцій проти РФ буде ухвалене лідерами ЄС після обговорення наступного тижня.

Нагадаємо, раніше Президент України Петро Порошенко наголошував, що 15 грудня Євросоюз має поставити крапку в питанні економічних санкцій проти Росії.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал