Попри обіцянки Загороднього, на Хмельниччині так і не запровадили електронні закупівлі

Читать на русском
Голова Хмельницької обласної державної адміністрації Михайло Загородний не зміг запровадити систему електронних закупівель в регіоні.

Голова Хмельницької обласної державної адміністрації Михайло Загородний не зміг запровадити систему електронних закупівель у регіоні.

Відповідну обіцянку губернатора Хмельниччини система народного контролю «Слово і Дело» зафіксувала в середині липня.

Михайло ЗагороднийГолова Хмельницької обласної ради
Загородний пообіцяв, що з листопада на Хмельниччині запрацює система електронних закупівельСказано 17 липня 2015 р.Статус обіцянки: Не виконано

Згідно з інформацією Хмельницької ОДА, станом на 12 жовтня область перебувала на одному з етапів переходу до електронних закупівель, але до листопада система так і не запустилася. Таким чином, голова Хмельницької ОДА не дотримав слова.

Нагадаємо, 17 липня під час апаратної наради Михайло Загородний окреслив основні напрямки роботи щодо боротьби з корупцією, громадської безпеки та інвестиційної привабливості краю. Особливу увагу він звернув на боротьбу з корупцією та зазначив, що з листопада на Хмельниччині планується запровадити систему електронних закупівель, яка виключить корупційну складову.

Подивитися всі обіцянки цього політика можна тут. Обіцянки його колег доступні за цим посиланням.


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...