Кабмін розпорядився реформувати Держприкордонслужбу

Читать на русском
Кабінет міністрів України схвалив Стратегію розвитку ДПСУ, згідно плану дій щодо лібералізації візового режиму України з ЄС.

Кабінет міністрів України схвалив Стратегію розвитку Державної прикордонної служби України, згідно плану дій щодо лібералізації візового режиму України з ЄС.

Про це повідомляє прес-служба відомства, передає «Слово і Діло».

«Стратегія розвитку Державної прикордонної служби України була розроблена у зв'язку із участю у реформуванні правоохоронної системи України, зокрема виконання Стратегії розвитку органів внутрішніх справ України та Концепції першочергових заходів реформування системи Міністерства внутрішніх справ», – йдеться у повідомленні.

Держприкордонслужба: Порошенко поставив завдання відновити контроль за кордоном до кінця рокуГлава Держави все ще вірить у виконання Мінських домовленостей та планує відновити контроль над державним кордоном до кінця 2015 року.

Як наголошується у розпорядженні Кабміну (№1189-р), дана стратегія розвитку ДПСУ передбачає 4 основні напрямки. Одним з найважливіших напрямків є забезпечення розвитку інтегрованого управління кордонами з урахуванням досвіду держав-членів ЄС.

Також у цій стратегії передбачається підвищення рівня боєздатності відомства, спроможності до виконання завдань із захисту державного кордону та готовності прикордонників до охорони тимчасово неконтрольованих ділянок державного кордону після відновлення контролю над ними.

Крім того, в розпорядженні уряду наголошується, що проект стратегії розвитку ДПСУ розроблявся спільно з європейськими колегами і громадськими спілками. Фінансування реформи Держприкордонслужби буде надходити з Бюджету України, міжнародної допомоги та інших джерел, які не заборонені законодавством.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
Загрузка...