За планами Адміністрації Президента, НАБУ мало запрацювати ще місяць тому

Читать на русском
Заступник глави Адміністрації Президента України Олександр Данилюк провалив обіцянку щодо запуску Національного антикорупційного бюро в жовтні 2015 року.

Заступник глави Адміністрації Президента України Олександр Данилюк провалив обіцянку щодо запуску Національного антикорупційного бюро в жовтні 2015 року.

«Слово і Діло» нагадує, що заяву про те, що НАБУ запрацює через півроку, він дав ще 19 квітня.

Відтоді процес формування Бюро справді зрушив з мертвої точки: були проведені конкурси та призначені перші детективи, 25 із яких дали присягу 15 вересня. Однак про початок роботи НАБУ говорити поки зарано. Зокрема, в ГПУ досі не призначено антикорупційного прокурора, без якого робота Бюро є неможливою.

Хибність цієї обіцянки свого підлеглого пізніше визнав і Президент, зазначивши, що робота Антикорупційного бюро має початися до кінця листопада. Правдивість цієї заяви Петра Порошенка «Слово і Діло» також перевірить, однак наразі можна з упевненістю сказати, що обіцянка Данилюка цілком справедливо отримує статус «не виконано».

До речі, такий самий статус присвоєно й відповідній обіцянці Артема Ситника, яку він дав ще в червні цього року.

Дізнатися про всі обіцянки заступника голови АП можна на його сторінці на сайті «Слова і Діла». Обіцянки всіх радників Петра Порошенка та керівників його адміністрації зафіксовані в розділі «Обіцянки політиків» за посиланням.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися: