За 5 місяців Ємець так і не направив запит до ГПУ

Нардеп Олександр Ємець, схоже, забув свої слова шестимісячної давнини про те, що він направить запит до ГПУ щодо будівництва багатоповерхового будинку на місці дитсадка в центрі столиці.

Народний депутат Олександр Ємець, схоже, забув свої слова п'ятимісячної давнини про те, що він направить запит до Генпрокуратури щодо будівництва багатоповерхового будинку на місці дитсадка в центрі столиці.

Відповідну обіцянку нардеп дав у середині травня, пише «Слово і Діло».

Леонід ЄмецьНародний депутат України
Ємець пообіцяв направити запити до ГПУ щодо будівництва в центрі КиєваСказано 19 травня 2015 р.Статус обіцянки: Не виконано

19 травня 2015 року на Печерську стався інцидент із черговим скандалом щодо незаконної забудови. «Тітушки» побили людей, що встали на захист від забудови дитячого садка №84 на вулиці Барбюса, 28а. Тоді нардеп Леонід Ємець пообіцяв розібратися з незаконною забудовою та зберегти дитячий садок.

Але, як виявилося, слова нардепа так і залишилися словами. Станом на 19 жовтня 2015 року Леонід Ємець так і не подав депутатське звернення до ГПУ щодо будівництва багатоповерхового будинку на місці дитячого садка. Свою обіцянку Ємець не виконав.


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...