У Маріуполі люди Ахметова зривають підготовку до виборів – активіст

У Маріуполі друк виборчих бюлетенів відбувається в друкарні підприємства, що належить до холдингу «СКМ» Ріната Ахметова, без нагляду спостерігачів чи правоохоронців.

У Маріуполі друк виборчих бюлетенів відбувається в друкарні підприємства, що належить до холдингу «СКМ» Ріната Ахметова, без нагляду спостерігачів чи правоохоронців.

Про це заявив представник політичної партії «Сила людей», що також балотується на виборах у міську раду Маріуполя, Петро Андрющенко, передає «Слово і Діло».

«Голова ТВК після консультації невідомо з ким категорично йде на зрив виборів. У друкарні, куди нас таки пустили, бюлетені друкуються, рахуються та пакуються в повній самоті працівниками друкарні «Метінвесту». Нікого з контрольної комісії. Причому, за словами працівників, вже годин 8», – написав Андрющенко у своєму Facebook.

За словами активіста, на бюлетенях присутній умисний брак, також у друкарні нібито знайшли докази підготовки до так званої «каруселі».

За фактом виявлених порушень представники громадських організацій звернулись до правоохоронних органів та ЦВК.

В РНБО детально пояснили, як політичні партії маніпулюють виборцямиЧотири найбільш поширені маніпулятивні технології, які використовують політичні партії для отримання бажаного результату голосування на виборах – це страх, популізм, патріотизм і патерналізм.

Відомо, що 17 жовтня Маріупольська територіальна виборча комісія ухвалила рішення друкувати бюлетені для місцевих виборів у друкарні газети «Приазовський робочий», яка належить групі Ріната Ахметова «СКМ».

Раніше ЦВК змінила склад міського виборчкому через те, що той 3 дні не міг вирішити, де друкуватимуться бюлетені для майбутніх виборів.

Подібна ситуація з порушенням базових виборчих норм спостерігається і в інших містах України. Наприклад, у Черкасах ЦВК змушена була змінити склад міського виборчкому через недотримання ним правил реєстрації учасників виборів. Зокрема, міська виборча комісія відмовилася реєструвати «Партію вільних демократів» чинного черкаського мера Сергія Одарича.

Загрузка...