Ківалов передумав йти в мери Одеси

Народний депутат України Сергій Ківалов вирішив зняти свою кандидатуру з виборів мера Одеси.

Народний депутат України Сергій Ківалов вирішив зняти свою кандидатуру з виборів мера Одеси.

Про це він написав у Facebook, передає «Слово і Діло».

«Я знімаю свою кандидатуру з виборів мера. Не можу, не маю морального права допустити, щоб пролилася чиясь кров», - написав нардеп.

Як стверджує Ківалов, він був змушений зробити даний крок, але з якої причини зробив це рішення нардеп не сказав. Багато ЗМІ пов'язали цей крок з кинутою у двір Сергія Ківалова гранатою. Інцидент стався вчора ввечері без постраждалих, але нардеп спростував версії ЗМІ.

Боротьба за крісло мера Одеси. Аналіз потенційних кандидатівУ рамках спецпроекту «ОБРАНІ» журналісти «Слова і Діла» з'ясували, яким політичним, бізнесовим, а також інформаційним ресурсом прямо чи опосередковано володіють потенційні кандидати в мери Одеси.

«На жаль, я не можу розповісти всі обставини, які змусили мене прийняти рішення, якого я не хотів. І справа не в кинутої сьогодні вночі до мене у двір черговий РГД-5 і не в випущеної автоматної черги в напрямку вікон моєї спальні. І не в мені особисто», - заявив Ківалов.

Нагадаємо, що на посаду міського голови Одеси претендує 42 кандидати. Серед них радник одеського губернатора Саша Боровик, чинний мер міста Геннадій Труханов, колишній градоначальник Едуард Гурвіц та інші.