Соцстандарти підвищать на 13-18% – Порошенко

Президент України Петро Порошенко заявив, что влада робить перші кроки до підвищення соціальних стандартів – на три місяці раніше, ніж планувалося.

Президент України Петро Порошенко заявив, что влада робить перші кроки до підвищення соціальних стандартів – на три місяці раніше, ніж планувалося.

Про це він сказав, виступаючи на розширеному засіданні уряду у вівторок, 8 вересня, пише «Слово і Діло».

«Ми не допустили дефолту, забезпечили макрофінансову стабілізацію і зараз робимо перший крок до підвищення соцстандартів», – зазначив Президент.

За його словами, підвищення соціальних стандартів – це теж важливе рішення, й на наступний рік воно має бути продовжене, для чого вже тепер уряд планує кошти у Бюджеті на 2016 рік.

Порошенко очікує, що Верховна Рада розгляне та ухвалить законопроекти, спрямовані на підвищення соцстандартів, вже на наступному пленарному тижні.

Арсеній ЯценюкГолова політради партії "Народний фронт"
Яценюк пообіцяв підвищення соціальних стандартів вже з 1 вересня 2015 рокуСказано 30 серпня 2015 р.Статус обіцянки: Не виконано

У свою чергу, прем’єр-міністр Арсеній Яценюк заявив, що уряд також звернеться до Ради щодо ухвалення низки законів.

«Ми будемо звертатися до парламенту за підтримкою законопроектів, які спрямовані на фінансово-економічну стабілізацію в країні, на запровадження безвізового режиму, на боротьбу з корупцією, на приватизацію держпідприємств і на забезпечення економічного зростання», – сказав прем’єр.

Загрузка...