Жебрівський і Тука мають вирішити, де місцеві вибори проводитися не будуть

Читать на русском
ЦВК заявила, що Павло Жебрівський і Георгій Тука мають до 21 серпня подати список населених пунктів, у яких місцеві вибори 25 жовтня не проводитимуться.

Центральна виборча комісія заявила, що Павло Жебрівський і Георгій Тука мають до 21 серпня подати список населених пунктів, у яких місцеві вибори 25 жовтня не проводитимуться.

Про це повідомляє «Слово і Діло» з посиланням на «Інтерфакс-Україна».

Як заявила ЦВК, Донецька і Луганська ВЦА мають подати перелік тимчасово окупованих територій. Також комісія вимагає, щоб голови ВЦА подали список населених пунктів, де провести вибори неможливо.

Володимир ГройсманПрем'єр-міністр України
Гройсман заявив, що виборів на непідконтрольних Україні територіях не будеСказано 5 серпня 2015 р.Статус обіцянки: Виконано

«Таке подання може бути внесено лише щодо окремих територій Донецької та Луганської областей, а саме – районів і населених пунктів, які перетинаються лінією розмежування або розташовані в безпосередній близькості до неї та/або в яких відповідні військово-цивільні адміністрації, а також територіальні підрозділи СБУ і МВС у зв'язку із здійсненням РФ збройної агресії проти України не в змозі забезпечити безпеку громадян України, проведення виборів з дотриманням стандартів ОБСЄ та в разі неможливості запобігання терористичній загрозі», – йдеться в роз'ясненні ЦВК.

Нагадаємо, 6 серпня Президент України Петро Порошенко підписав закон «Про місцеві вибори». Згідно з цим законом, якщо під час голосування жоден кандидат не набирає 50% + 1 – відбувається другий тур. Крім того, на виборах до місцевих рад встановлюється 5% прохідний бар'єр замість 3%, як це було раніше.

***
Всі матеріали, які розміщені на цьому сайті із посиланням на агентство «Інтерфакс-Україна», не підлягають подальшому відтворенню та/чи розповсюдженню в будь-якій формі, інакше як з письмового дозволу агентства «Інтерфакс-Україна».


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...