Замість гречки – захист парків: на Чернігівщині готуються до місцевих виборів

Читать на русском
Після скандальних довиборів до Верховної Ради у 205 окрузі Чернігівщини багато партій почали активно готуватися до передвиборчої кампанії, яка офіційно має стартувати 5 вересня.

Після скандальних довиборів до Верховної Ради у 205 окрузі Чернігівщини багато партій почали активно готуватися до передвиборчої кампанії, яка офіційно має стартувати 5 вересня.

Про це передає «Слово і Діло» з посиланням на інтернет-видання «ПІК».

На Чернігівщині низка політиків вже готові приступати до агітації на місцевих виборах у регіоні. Так, одним з перших свою рекламну кампанію розпочав народний депутат від фракції «Блоку Петра Порошенка» Владислав Атрошенко, який на Чернігівщині її ж і очолює. Сам Атрошенко не заперечив, що може балотуватися в мери Чернігова.

Суперником Атрошенка в Чернігові може стати Валерій Дубіль, який є головою місцевої організації партії «Батьківщина». Дубіль пішов майже таким самим шляхом. Крім усім звичної зовнішньої реклами, політик уже поставив агітаційні намети, в яких стверджується, що він – головний борець за соціальні тарифи для населення.

А скандально відома партія «Укроп» замість звичної роздачі соціальних продуктів вирішила стати «Партією Зелених» і проводити акції із захисту паркових зон на Чернігівщині. Також з вулиць не зникає зовнішня реклама партії, мабуть, для того, щоб чернігівці не забували, яка партія у них балотуватиметься.

Не втрачає надії й «ударівець» Юрій Тарасовець. Його зовнішня реклама продовжує «прикрашати» вулиці Чернігова ще з проміжних виборів. Нагадаємо, що партії «УДАР» і «БПП» вирішили разом йти і на місцеві вибори.


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.