Кандидати в Чернігові тиснуть на страх і спокусу людей – експерт

Читать на русском
Андрій Круглашовполітичний експерт

На Чернігівщині у боротьбі за виборців кандидати у народні депутати обрали шлях підкупу та погроз, з якого дуже складно зійти.

Про це в коментарі «Слову і Ділу» розповів політолог, координатор руху «ЧЕСНО» Андрій Круглашов, аналізуючи хід виборчих перегонів у Чернігові.

«Те, що відбувається – це підміна майбутнього. Певною мірою кандидати є торговцями майбутнім. Їхня справа – пропонувати вектор розвитку та захист. Питання: що кожен кандидат може зробити, щоб мені стало жити краще, щоб місто стало кращим? А коли людям дають гречку, їм кажуть: сьогодні у тебе є гречка, сьогодні добре, а майбутнього – немає. Ті дії, що застосовуються, можна описати лише двома категоріями: страх і спокуса. Жодної свободи та можливостей для людей немає», – аналізує політолог.

На його думку, на жаль, ще дуже високі ставки в політиці, й люди готові піти на все, аби перемогти. Ця готовність не постояти за ціною, піти на підкуп, потенційне насильство – нездорова ситуація. На жаль, дуже важко зійти зі шляху підкупу та погроз на шлях діалогу та розвитку.

Сергій БерезенкоНародний депутат України
Березенко пообіцяв боротись з поширенням бідності та безробіття у ЧерніговіСказано 19 червня 2015 р.Статус обіцянки: У процесі

Водночас один із засновників Чернігівської обласної організації «Студентська республіка» Олександр Щерба каже, що зараз найголовніше – не допустити кровопролиття.

«Потрібно, щоб керівництво силових відомств на рівні і міністрів, і області, і країни в цілому звернули зараз особливу увагу на рівень безпеки проведення виборів у місті. Це є пріоритетом номер один, щоб не допустити кровопролиття», – підсумував він.

Відзначимо, що на окрузі №205 в Чернігові вчора вночі виник новий скандал після того, як люди Геннадія Корбана заблокували автомобіль, в якому, за їхніми словами, були докази підкупу виборців главою Державного управління справами Сергієм Березенком.

На проміжних виборах до Верховної Ради 2015 року кандидат у народні депутати України в 205 виборчому окрузі Сергій Березенко пообіцяв боротися з бідностю та безробіттям у Чернігові.


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...