Влада дала Клюєву втекти, за це Шокіна слід звільнити – Ляшко

Проект постанови про відставку генпрокурора підготував лідер фракції «Радикальної партії» у ВРУ Олег Ляшко. На Раді коаліції ВР він запропонував колегам підтримати проект рішення.
Фото: zn.ua

16 червня до парламенту мають бути викликані для пояснень обставин втечі народного депутата Сергія Клюєва генпрокурор, глава МВС і голову СБУ. Про це Олег Ляшко написав на своїй сторінці у Facebook, передає «Слово і Діло».

На Раді коаліції Ляшко пропонував колегам підтримати підготовлений ним проект постанови про відставку генпрокурора Віктора Шокіна, але «ентузіазму, на жаль, у колег не побачив».

«Ми вважаємо, що Клюєву влада дала можливість утекти і тому наполягаємо на покаранні винних у цьому злочині», – написав Ляшко і додав: «Також за нашим наполяганням у вівторок із звітом у парламенті виступить Уповноважений з прав людини Валерія Лутковська. За результатами звіту майже напевне можна прогнозувати рішення парламенту про її відставку. Ця ставлениця Януковича не має ні морального, ні юридичного права обіймати цю відповідальну посаду».