Адвокат Савченко певен, що її обміняють на російських ГРУшників після винесення вироку

Читать на русском
Правозахисник констатує, що російське слідство у справі Савченко помітно прискорилось після того, як в Україні затримали офіцерів Генерального розвідуправління РФ Александрова і Єрофєєва.

Після затримання в Україні офіцерів Генерального розвідувального управління РФ Александрова и Єрофєєва слідство у справі Надії Савченко почало рухатися значно швидше.

Про це в інтерв'ю «Новой газете» розповів один з адвокатів української льотчиці Ілля Новіков, передає «Слово і Діло».

«Потрібно сказати, що слідство останнім часом підганяє саме себе. Наприклад, коли ми говорили слідчим, що не можемо приїхати, ми зайняті, у нас інші справи, слідчий до нас сам приїжджав і привозив на підпис папірці, бо йому треба було обов'язково в цей же день відзвітувати», – розповідає Новіков.

Щодо причин такої поведінки російських слідчих, Новіков вважає, що відповідний наказ вони отримали «згори».

Борислав БерезаНародний депутат України
Береза запевнив, що українська делегація ставитиме питання про виключення РФ зі складу ПАРЄСказано 19 квітня 2015 р.Статус обіцянки: Виконано

«Дали команду. Мабуть, уже прийнято рішення якомога швидше провести суд і після суду домовлятися на рівні дипломатії... За моєю сьогоднішньою оцінкою, скоріше йде до цього, тому що жодних бонусів від того, що її тримають тут, Кремль не отримує. А все, що потрібно в сенсі громадської думки, вони досягнуть тим, що її засудять. А після того, як її засудять, жодної користі вона приносити не буде», – висловив свою думку адвокат.

Крім того, на переконання адвоката, Савченко можуть засудити й на досить тривалий термін – аж до 20 років. Проте для захисту льотчиці, за словами Новікова, це значення не матиме, оскільки дата, коли Савченко опиниться вдома, не залежить від рішення суду.

«Хочете намалювати 20 – заради Бога, малюйте 20, нам же простіше буде показати вашу ангажованість», – додав він, висловивши впевненість, що в такому разі тиск Європи на Росію через Савченко тільки зростатиме.

Нагадаємо, вчора СБУ відкрила справу проти російських чиновників за викрадення Надії Савченко.


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...