У «Самопомочі» придумали, як залучити в Україну нових інвесторів

Читать на русском
Ряд народних депутатів від фракції «Самопомочі» розробили і зареєстрували три законопроекти, які, на їхню думку, сприятимуть поліпшенню інвестиційного клімату в Україні.

Ряд народних депутатів від фракції «Самопомочі» розробили і зареєстрували три законопроекти, які, на їхню думку, сприятимуть поліпшенню інвестиційного клімату в Україні.

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив один з авторів відповідних ініціатив, нардеп «Самопомочі» Роман Семенуха, передає «Слово і Діло».

На думку політика, для поліпшення інвестиційного клімату та залучення приватних іноземних інвестицій в Україну необхідно прийняти три закони:

  • Законопроект щодо забезпечення реалізації права на конвертацію грошових вимог до товариства на внесок до його статутного фонду;

  • Законопроект про скасування обов'язковості реєстрації іноземних інвестицій;

  • Законопроект про спрощення порядку працевлаштування іноземців.

Семенуха пояснив, що запропонована конвертація зобов'язань повинна підвищити ефективність управління кредиторською заборгованістю господарських товариств, а скасування обов'язковості реєстрації іноземних інвестицій – усунути штучні перешкоди для залучення іноземних інвестицій в Україну та спростити порядок утворення підприємств з іноземними інвестиціями та підвищити їхній статутний капітал.

Третій законопроект, за словами народного депутата, значно спростить порядок працевлаштування фахівців-іноземців, які є засновниками підприємств і мають намір самостійно здійснювати управління такими товариствами.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал