Нардепи вимагають від Насірова не розкидатися мільйонами євро допомоги від ЄС

Міжфракційне об'єднання «Депутатський контроль» вимагає від нового голови ДФС Романа Насірова негайно визначитися, хто будуватиме міжнародний пункт пропуску в Чернівецькій області.

Міжфракційне об'єднання «Депутатський контроль» вимагає від новопризначеного голови Державної фіскальної служби Романа Насірова завершити початий його попередником тендер на будівництво міжнародних пунктів пропуску в Чернівецькій області.

Депутати стверджують, що ще півроку тому Європейський Союз виділив для цього Україні 3,5 млн євро асигнувань, які ДФС досі не спромоглася використати за призначенням, пише «Слово і Діло».

При цьому, якщо до жовтня 2015 року роботи не будуть виконані на 70%, гроші доведеться повернути, наголошують депутати.

«Отримавши кошти, Державна фіскальна служба вже протягом півроку так і не спромоглася розпочати роботи з реконструкції міжнародних пунктів пропуску та будівництва доріг в Чернівецькій області. Тендер на виконання робіт був проведений ще минулого року, але й досі не оголошено переможця. І це при тому, що до жовтня 2015 року Україна має здати виконання щонайменше 70-80% умов договору. Якщо ми не встигнемо, гроші доведеться повернути ЄС», – зазначають у «Депутатському контролі».

«Ситуація, коли в умовах фінансово-економічної кризи влада з трудом домовляється про отримання коштів від інвесторів, а деякі чиновники дозволяють собі ставити свої інтереси вище за державні – неприпустима. Невже нам зайві 3,5 млн євро на побудову європейської держави?» – додає співголова об'єднання Геннадій Кривошея.

У «Депутатському контролі» сподіваються, що із призначенням нового голови Фіскальної служби, справа зрушить із мертвої точки: будуть оголошені результати тендеру та розпочате будівництво.

Нагадаємо, 16 квітня прем'єр-міністр Арсеній Яценюк заявив про відновлення робіт з інженерного облаштування кордону з Російською Федерацією (так званої «Стіни»).


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...