Як працюють ваші мажоритарники? Дайджест. Львів

Читать на русском

**Система народного контролю «Слово і Діло» вирішила дослідити співвідношення персональних рейтингів відповідальності і безвідповідальності депутатів-мажоритарників в регіонах із відповідним середнім показником серед мажоритарників по всій Україні. **

За даними системи народного контролю «Слово і Діло», станом на 24 квітня найбільш відповідальним депутатом-мажоритарником Львівської області став Дмитро Добродомов. Рівень його політичної відповідальності сягає 45%. Він виконав 9 з 20 своїх обіцянок. Однак, не виконав 4, що складає 20% його безвідповідальності. Найбезвідповідальнішим виявився Дубневич Ярослав. Не виконано 8 із 25 зафіксованих обіцянок, що склало 32% безвідповідальності. До списку безвідповідальних також потрапили Володимир Парасюк та Олег Мусій.

Відзначимо, що в дайджесті не враховані окремі депутати, жодна з обіцянок котрих не була ані виконана, ані провалена. Серед них: Юринець Оксана, Бондар Михайло, Матківський Богдан, Лопушанський Андрій та Кіт Андрій.

Дослідження такого співвідношення здійснювалось по всім регіонам, а формуючи персональні дані відповідальності і безвідповідальності бралися до уваги всі виконані чи невиконані обіцянки депутатів-мажоритарників.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал