«Не футболісти, а шахтарі»: українці прокоментували матч Росія-Словаччина

Читать на русском

15 травня відбувся футбольний матч Росія-Словаччина, в якому з рахунком 2:1 перемогли словаки. Українці в соцмережах бурхливо відреагували на програш північних сусідів.
Тренер збірної Росії з футболу Леонід Слуцькийфото EPA

Сьогодні у французькому Ліллі відбувся футбольний матч у рамках Чемпіонату Європи між національними збірними Росії та Словаччини. Перемогли словаки, забивши два м'ячі у ворота росіян ще в першому таймі.

Незважаючи на те, що збірна України грає лише завтра, увага багатьох українців була прикута до екранів телевізорів.

У соціальних мережах користувачі активно вболівали за словацьку збірну та саркастично коментували поразку російської команди.

«Слово і Діло» прослідкувало за реакцією українських користувачів і вибрало найцікавіші, на нашу думку, коментарі футбольного матчу.

За 10 хвилин до завершення матчу росіянам усе ж вдалося відіграти один м'яч. Однак це не врятувало збірну Росії від програшу: гра завершилася з рахунком 2:1 на користь словаків.